Număr anunț
DA22861211
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
Furnizor / câștigător
LITTLE STAR SRL (CUI RO18480017)
Cod CPV
50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.623,69 RON
Valoare atribuită
1.623,69 RON
Data publicării
18.04.2019 08:56
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.623,69 RON

din 1.623,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.