Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prelugitor 10m3posturi
- Număr anunț
- DA22858597
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fizica Atomica (CUI 4265817)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDRU CO SRL (CUI RO18330125)
- Cod CPV
- 31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655,50 RON
- Valoare atribuită
- 655,50 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 14:54
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
655,50 RON
din 655,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro