Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rezerva pentru anastomoza GIA 80-4.8 (RL)
- Număr anunț
- DA22856883
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.811,90 RON
- Valoare atribuită
- 14.811,90 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 13:38
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.811,90 RON
din 14.811,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro