Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OxidIce Air b - dezinfectant de nivel inalt (testat pe Clostridium difficile)
- Număr anunț
- DA22825641
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI RO11324711)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.050 RON
- Valoare atribuită
- 7.050 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 08:13
- Termen limită
- 20.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 08:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.050 RON
din 7.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro