Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA22867373
Autoritate contractantă
Directia Judeteana De Sport Vrancea (CUI 4350599)
Furnizor / câștigător
RURAL CONSTRUCT SRL (CUI RO2847231)
Cod CPV
19521200-6 · Placi din polistiren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.318,90 RON
Valoare atribuită
1.318,90 RON
Data publicării
18.04.2019 13:02
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.318,90 RON

din 1.318,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.