Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biblioraft marmorat 8 cm

Număr anunț
DA22867352
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390 RON
Valoare atribuită
390 RON
Data publicării
18.04.2019 13:00
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390 RON

din 390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.