Ofertă acceptată Cumpărare directă

30192113-6 Cartuse de cerneala (Rev.2) DESCRIERE: DRUM UNIT BROTHER DR241CL

Număr anunț
DA22865525
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 BRASOV (CUI 29341294)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418 RON
Valoare atribuită
418 RON
Data publicării
18.04.2019 11:46
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418 RON

din 418 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.