Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Papetarie (Rev.2) DESCRIERE: 1. STAMPILA COLOP L30 - 1 BUC X 73.22 LEI 2. STAMPILA COLOP R40 - 1 BU
- Număr anunț
- DA22865021
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 BRASOV (CUI 29341294)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192,54 RON
- Valoare atribuită
- 192,54 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 11:26
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
192,54 RON
din 192,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro