Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie de protectie A4

Număr anunț
DA22865008
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI RO17821493)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,45 RON
Valoare atribuită
291,45 RON
Data publicării
18.04.2019 11:26
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,45 RON

din 291,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.