Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 27,1% sub estimat

Recipiente colectare deseuri periculoase

Număr anunț
DA22864653
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DE PSIHIATRIE NUCET (CUI 15579475)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188,50 RON
Valoare atribuită
867 RON 27,1% sub estimat
Data publicării
18.04.2019 11:14
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

867 RON

din 1.188,50 RON estimat 27,1%

Adjudecat la 72,9% din estimat · economie 321,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.