Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agrafe birou 33 mm

Număr anunț
DA22864568
Autoritate contractantă
INSTITUTUL GEOLOGIC AL ROMANIEI (CUI RO1581793)
Furnizor / câștigător
TAB WEB IT SOLUTIONS SRL (CUI 34968185)
Cod CPV
30197220-4 · Agrafe de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
2 RON
Data publicării
18.04.2019 11:11
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2 RON

din 2 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.