Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,4% sub estimat

Rechizite diverse

Număr anunț
DA22864221
Autoritate contractantă
DEPARTAMENTUL PENTRU LUPTA ANTIFRAUDA (CUI 28484059)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30197220-4 · Agrafe de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
619,27 RON
Valoare atribuită
561,35 RON 9,4% sub estimat
Data publicării
18.04.2019 10:58
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

561,35 RON

din 619,27 RON estimat 9,4%

Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 57,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.