Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 pentru imprimante si copiatoare 80gr 500coli

Număr anunț
DA22863794
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0965 FOCSANI (CUI 15499228)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.284 RON
Valoare atribuită
4.284 RON
Data publicării
18.04.2019 10:43
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.284 RON

din 4.284 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.