Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI BIROU

Număr anunț
DA22862977
Autoritate contractantă
Casa Judeteana de Pensii Hunedoara (CUI 13592257)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.304,75 RON
Valoare atribuită
6.304,75 RON
Data publicării
18.04.2019 10:13
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.304,75 RON

din 6.304,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.