Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT pp 7.5cm 5 cm colorate

Număr anunț
DA22862766
Autoritate contractantă
clubul sportiv municipal fagaras (CUI Ro25993732)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI RO25522123)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,75 RON
Valoare atribuită
24,75 RON
Data publicării
18.04.2019 10:04
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,75 RON

din 24,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.