Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 14,3% sub estimat
materiale de curatenie - diferenta
- Număr anunț
- DA22860731
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU (CUI 4278558)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.434,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.085,60 RON 14,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2019 08:25
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.085,60 RON
din 2.434,39 RON estimat
14,3%
Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 348,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.