Ofertă acceptată Cumpărare directă

569 / Scaun stomatologic

Număr anunț
DA22860401
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
DENTEX TRADING SRL (CUI RO16293888)
Cod CPV
33192410-9 · Scaune stomatologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.487,40 RON
Valoare atribuită
14.487,40 RON
Data publicării
18.04.2019 07:31
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.487,40 RON

din 14.487,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.