Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PASTRAVENI

Număr anunț
DA22859372
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare a Persoanelor cu Handicap - Pastraveni (CUI 2614376)
Furnizor / câștigător
FLOREDANA FARM SRL (CUI 23556588)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
733,36 RON
Valoare atribuită
733,36 RON
Data publicării
17.04.2019 15:34
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

733,36 RON

din 733,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.