Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale reparatii SPJ Olt
- Număr anunț
- DA22858372
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE PAZA OLT (CUI 18187557)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.940,78 RON
- Valoare atribuită
- 6.940,78 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 14:42
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.940,78 RON
din 6.940,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro