Ofertă acceptată Cumpărare directă

: 30192700-8 Papetarie (Rev.2) DESCRIERE: 1 DISPENSER SAPUN LICHID 300 ML ALB 19 68,000 lei 1.292,00

Număr anunț
DA22854671
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 14 BRASOV (CUI 29341294)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.021,88 RON
Valoare atribuită
2.021,88 RON
Data publicării
17.04.2019 12:04
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 07:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.021,88 RON

din 2.021,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.