Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie

Număr anunț
DA22842519
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
DACRIS-COM 94 SRL (CUI RO6613691)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
931,30 RON
Valoare atribuită
931,30 RON
Data publicării
16.04.2019 11:42
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

931,30 RON

din 931,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.