Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii intocmire Proiect Tehnic Centru de inot

Număr anunț
DA22847222
Autoritate contractantă
COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
Furnizor / câștigător
SCHMIDT EXCLUSIVE DESIGNING S.R.L. (CUI 36373655)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.600 RON
Valoare atribuită
47.600 RON
Data publicării
16.04.2019 14:43
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.600 RON

din 47.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.