Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carti biblioteca 2044647
- Număr anunț
- DA22857366
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA SALAJ (CUI 4494756)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.219,36 RON
- Valoare atribuită
- 9.219,36 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 13:57
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.219,36 RON
din 9.219,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro