Ofertă acceptată Cumpărare directă

pubele/tomberon/bidon plastic

Număr anunț
DA22862630
Autoritate contractantă
SCOALA DE FORMARE INITIALA SI CONTINUA A PERSONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA IASI (CUI 32593550)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
954,35 RON
Valoare atribuită
954,35 RON
Data publicării
18.04.2019 09:57
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954,35 RON

din 954,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.