Ofertă acceptată Cumpărare directă

Agenda personalizata

Număr anunț
DA22862222
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE STIINTE SPATIALE-FILIALA INFLPR (CUI RO28521106)
Furnizor / câștigător
PROMO DIVISION SRL (CUI RO33941343)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999 RON
Valoare atribuită
1.999 RON
Data publicării
18.04.2019 09:41
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999 RON

din 1.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.