Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pix touch Mobix alb
- Număr anunț
- DA22862186
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE STIINTE SPATIALE-FILIALA INFLPR (CUI RO28521106)
- Furnizor / câștigător
- PROMO DIVISION SRL (CUI RO33941343)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,55 RON
- Valoare atribuită
- 461,55 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 09:40
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
461,55 RON
din 461,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro