Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet curatenie

Număr anunț
DA22865387
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Dumitru Ciumageanu (CUI 5390567)
Furnizor / câștigător
ALMAS OFFICE SRL (CUI RO14955458)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
980,80 RON
Valoare atribuită
980,80 RON
Data publicării
18.04.2019 11:40
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

980,80 RON

din 980,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.