Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONFORM DESCRIERE

Număr anunț
DA22864609
Autoritate contractantă
Consiliul Economic si Social (CUI 10464660)
Furnizor / câștigător
AAA BIROTICA SRL (CUI RO15777588)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.685,74 RON
Valoare atribuită
1.685,74 RON
Data publicării
18.04.2019 11:12
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.685,74 RON

din 1.685,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.