Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trafalet poliacril 25 cm x 70 mm

Număr anunț
DA22855965
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUCURESTI (CUI 12346319)
Furnizor / câștigător
A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
Cod CPV
44812400-9 · Articole pentru zugravi si decoratori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,24 RON
Valoare atribuită
16,24 RON
Data publicării
17.04.2019 13:02
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16,24 RON

din 16,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.