Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA22863598
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Alexandru Vaida-Voevod" Cluj-Napoca (CUI 12153849)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.038,20 RON
Valoare atribuită
2.038,20 RON
Data publicării
18.04.2019 10:36
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.038,20 RON

din 2.038,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.