Ofertă acceptată Cumpărare directă

NEBULIZATOR - PULVERIZATOR ELECTRIC SPRAY - aparat pentru dezinfectia aerului

Număr anunț
DA22857817
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
Cod CPV
39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.090 RON
Valoare atribuită
2.090 RON
Data publicării
17.04.2019 14:17
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 07:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.090 RON

din 2.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.