Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATENIE SI INTRETINERE

Număr anunț
DA22854429
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 ODOBESTI (CUI 24303648)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305,10 RON
Valoare atribuită
305,10 RON
Data publicării
17.04.2019 11:52
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305,10 RON

din 305,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.