Ofertă refuzată Cumpărare directă

CONSUMABILE IMPRIMANTA

Număr anunț
DA22850163
Autoritate contractantă
COMUNA APA (PRIMARIA COMUNEI APA, JUD.SATU MARE) (CUI 3897416)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,90 RON
Valoare finală
184,90 RON
Data publicării
17.04.2019 08:53
Data finalizării
18.04.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.