Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese de schimb si materiale pt repararea si intretinerea echipamentelor de resortul TI

Număr anunț
DA22863979
Autoritate contractantă
U.M. 0495 CERNAVODA (CUI 8030406)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30211500-6 · Unitate centrala de procesare (CPU) sau procesoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.724,58 RON
Valoare atribuită
7.724,67 RON
Data publicării
18.04.2019 10:49
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.724,67 RON

din 7.724,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.