Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit tastatura + mouse Esperanza EK122K Liberty wireless, negru, 2.4GHz (EK122K - 5901299902004)

Număr anunț
DA22859546
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
84 RON
Data publicării
17.04.2019 15:43
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.