Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE INTRETINERE SI CURATENIE

Număr anunț
DA22866887
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA CRISTESTI (CUI 14157405)
Furnizor / câștigător
DORU TERM-INSTAL SRL (CUI RO20962514)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.702,11 RON
Valoare atribuită
1.702,11 RON
Data publicării
18.04.2019 12:41
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.702,11 RON

din 1.702,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.