Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire/modernizare drumuri din beton de ciment rutier BcR

Număr anunț
DA22853214
Autoritate contractantă
COMUNA BALUSENI (PRIMARIA COMUNEI BALUSENI) (CUI 3433890)
Furnizor / câștigător
TRY GRUP BETOANE SRL (CUI RO33601520)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.375 RON
Valoare atribuită
440.375 RON
Data publicării
17.04.2019 11:00
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

440.375 RON

din 440.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.