Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor

Număr anunț
DA22850589
Autoritate contractantă
COMUNA TIGVENI (PRIMARIA TIGVENI) (CUI 4121951)
Furnizor / câștigător
MALIM MATEO PSI SRL (CUI RO15802320)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.120 RON
Data publicării
17.04.2019 09:15
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120 RON

din 1.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.