Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet ulei auto cf.anunt ADV1070141
- Număr anunț
- DA22833270
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO14205278)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 537,82 RON
- Valoare atribuită
- 537,82 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 13:26
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
537,82 RON
din 537,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro