Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu de fezabilitate +DTAC pentru ,,Modernizare drumuri de interes local in com.Scanteia,Iasi

Număr anunț
DA22860887
Autoritate contractantă
COMUNA SCANTEIA (CUI 4540313)
Furnizor / câștigător
DET AXIS PROIECT SRL (CUI 36944018)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.900 RON
Valoare atribuită
69.900 RON
Data publicării
18.04.2019 08:36
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.900 RON

din 69.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.