Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stomatologie 2 - 2019 conform anunt ADV1070063

Număr anunț
DA22857381
Autoritate contractantă
Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33137000-9 · Accesorii de profilaxie dentara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610,81 RON
Valoare atribuită
610,81 RON
Data publicării
17.04.2019 13:58
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610,81 RON

din 610,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.