Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR 75 AH - 4 BUC , ACUMULATOR 65 AH - 13 BUC , ANVELOPE 185/65 R15 -104 BUC, ANVELOPE 215/

Număr anunț
DA22868140
Autoritate contractantă
Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
Furnizor / câștigător
BOACA I LILIANA (CUI RO19457594)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.957,14 RON
Valoare atribuită
24.957,14 RON
Data publicării
18.04.2019 13:33
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.957,14 RON

din 24.957,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.