Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare anvelope auto

Număr anunț
DA22859709
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SEMENIC" CARAS SEVERIN (CUI 3472091)
Furnizor / câștigător
SECADA S.R.L. (CUI RO14297174)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.580 RON
Valoare atribuită
1.580 RON
Data publicării
17.04.2019 15:52
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.580 RON

din 1.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.