Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet anvelope ATV
- Număr anunț
- DA22833311
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO14205278)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.120,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.120,28 RON
- Data publicării
- 15.04.2019 13:28
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.120,28 RON
din 1.120,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro