Ofertă acceptată Cumpărare directă

STINGATOR CU CO2 TIP G2

Număr anunț
DA22862656
Autoritate contractantă
MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI RO4521460)
Furnizor / câștigător
TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.971,90 RON
Valoare atribuită
1.971,90 RON
Data publicării
18.04.2019 09:58
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.971,90 RON

din 1.971,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.