Ofertă acceptată Cumpărare directă

STEAG

Număr anunț
DA22856430
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU (CUI 14143957)
Furnizor / câștigător
Fundatia de Dezvoltare Locala Speranta-Activitate Economica (CUI RO25137985)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42 RON
Valoare atribuită
42 RON
Data publicării
17.04.2019 13:20
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42 RON

din 42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.