Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Documentatie cadastrala imobil teren CF 70102 Noslac nr topo 2001
- Număr anunț
- DA22850839
- Autoritate contractantă
- COMUNA NOSLAC (CONSILIUL LOCAL NOSLAC ALBA) (CUI 4562370)
- Furnizor / câștigător
- FLESER AUREL EXPERT (CUI 27746364)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 17.04.2019 09:27
- Termen limită
- 22.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro