Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET INTERACTIV COPII GRADINITA TIP I TIP II

Număr anunț
DA22859836
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 222 (CUI 20745760)
Furnizor / câștigător
AMBILIBRA SRL (CUI 37877340)
Cod CPV
37524100-8 · Jocuri educative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.100 RON
Valoare atribuită
16.100 RON
Data publicării
17.04.2019 16:01
Termen limită
22.04.2019 17:00
Data finalizării
17.04.2019 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.100 RON

din 16.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.