Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de spalat vase incorporabila
- Număr anunț
- DA22868945
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713100-4 · Masini de spalat vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.260,50 RON
- Data publicării
- 18.04.2019 14:07
- Termen limită
- 23.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2019 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260,50 RON
din 1.260,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro