Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCAUN FELICIA C13, gri inchis

Număr anunț
DA22867714
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI HUNEDOARA (CUI 4374369)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
818,10 RON
Valoare atribuită
818,10 RON
Data publicării
18.04.2019 13:16
Termen limită
23.04.2019 17:00
Data finalizării
18.04.2019 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

818,10 RON

din 818,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.